0

Kişiye Özel Karavan

MEKİK MOTORS KİŞİYE ÖZEL TASARIM KARAVAN 
Mekik Motors Türkiye'de bir ilki gerçekleştirip MotoKaravan ürünlerini üretim listesine eklemiştir. Kişinin yaşam tarzına uygun olarak müşterilerimizin isteği ve zevklerine uygun  olarak motokaravan ürünlerimizi tasarlarız .İstediği renkler ve opsiyonlar üretime geçmeden müşterimize sunarız birebir müşterimizle birlikte geliştiririz. Böylelikle en keyifli ürünü ortaya çıkarmış oluyoruz. 
Motokaravan üretime geçmeden sanal gerçekçilik gözlükleri ile bu deneyimi yaşayabilirsiniz. Bu hizmetimiz diğer üreticilerin ürettiklerinden bir adım fazlasını isteyenler içindir. 

BİZİ KİMLER TERCİH ETMELİ VE NEDEN TERCİH ETMELİ 
Türkiye'de alanında Tek teknik tasarım oluşturan markayız. Türk Mühendisler gerekli hesaplamaları yapar  Türk Tasarımcılar en ince detay tasarımları oluştur . Bizde üretilen her karavan size özeldir .Bir benzeri bir daha yapılmaz ve pazarlanmaz bunun için gerekli sözleşmeleri yapılır. Bizde ilk renkleri konuşulmaz ilk emniyet değerleri kemer testleri konuşulur. Aracın her noktası analiz yapılır .El işçiliği veya makinelerle üretim gerçekleştirilir . Bu tarz çalışmalarımız diğer üreticilere göre daha uzun zaman almaktadır .
İçerik olarak tamamen müşterimizin isteği üzerine gidildiğinden dolayı tamamen full paket veya minimum seviyelerimiz bulunmamaktadır . Veya minimum fiyat değerlerimiz bulunmuyor. İsteyen müşterilerimiz tamamen kendi isteğine göre üretim yaptırdıklarından dolayı bu değerler değişkenlik göstermektedir .