0

OTAK Araç Üstü ÇadırMEKİK MOTORS '' OTAK'' SERİSİ ARAÇ ÜSTÜ KAMP ÇADIRI

Mekik Motors 'un üretmiş olduğu  taşıtların üzerine  sabitlenen hızlı  açılabilir ve kapanabilir 2 kişinin rahatlıkla kamp yapabileceği  bir üründür. Yerli olarak üretilmiş ürün olup bayiler aracılığıyla veya Kargo işlemi ile sipariş etmek mümkündür. 

Ürünün Kullanımı :

Otomobillerin üzerine montaj yapılarak kullanılır.56 kilogramlık bir ağırlığı bulunmaktadır .197X130 ölçülerindedir.  Araç duran bir konumda iken kamp yapılmaya müsaittir .  Kapanır durumda iken 32 cm ölçüsü bulunur . Açılır halde 95 santimetredir. Ürün tavsiye edilen 2 yetişkin insanın kullanımı ve +1  çocuk için tasarlanmıştır. Bu ürün kullanıcılarına rahat kullanım sağlar . Her gittiğiniz yerde kalabileceğiniz sizi soğuktan güneşten ve birçok doğada bulunan haşerelerden sizi koruyacaktır.  


Taşıtın seyir  halindeyken  çadır kullanılmamaktadır. Ürünü kullanabilmek için uygun bir konum seçimi yapıldıktan sonra içinde bulunan mekanizmalar yardımı ile yukarı doğru itilir .Burada kilit mekanizmaları devreye girer ve yukarıya doğru açılır. Açıldıktan sonra aracın yanına açılı bir şekilde 250 kilogram taşıma kapasitesi bulunan açılabilir kapanabilir merdiven kullanılır . Bu merdiven kullanıldıktan sonra ürünün içine koyulmaktadır. Bu tarz ürünler mutlak süreçte belgeli olmak zorundadır ve bir çok test aşamasını geçtikten sonra satışı yapılmalıdır . Mekik Motors Türkiye'nin profesyonel kamp çadırı üreticisi olarak birçok test işleminde sonra ürünü üretmektedir. Ürünü alırken özgün tasarım ve özellikleri tek tek yazılmış ürünleri tercih etmekte fayda vardır . OTAK Serisi Model 1 'de rüzgar testleri başta olmak üzere birçok işlem yapılmaktadır. Araç seyir halinde iken rüzgar ses çıkarması ve savrulma imkanı en az indirilmelidir.     

            

   


ÖZELLİKLER DEĞERLER 
Çevre Ölçü 130x197 cm 
Açılır Ölçü 92 Cm 
Kapalı Ölçü 32 Cm 
Çadır  Toplam Ağırlık 48 Kilogram 
Türü Hafta Sonu Serisi 
Kişi Sayısı 2 Yetişkin +1   0-7 Yaş Çocuk 
Dış Kabuk Kompozit 
Çadır Taşıma Kapasitesi 190-350 Kilogram 
Merdiven 2 Kademeli Alüminyum Sürgülü PROFESYONEL MÜHENDİSLİK HESAPLAMALARI 


Mekik Motors Markasının üretmiş olduğu Araç Üstü Kamp Çadırı OTAK Serisi 1 projemiz bir çok araç üzerinde bilgisayarlı tasarım ve mühendislik çalışmaları yapıldıktan sonra üretim çalışmaları yapılmıştır. Ağırlık çalışmaları , Rüzgar testleri taşıtlara montajı ve malzeme seçimi gibi bir çok değer göz önünle bulundurulup hazırlanmıştır . Örnek olarak Ford Fiesta ve Defender araçlarına ve bir çok taşıt üzerinde mühendislik dataları üzerinde iyileştirme çalışmaları yapılmıştır.
Ürün tasarım çalışmaları ve mühendislik çalışmaları yapıldıktan sonra üretime alınır . Türkiye'de araç üstü çadırda bu yöntemleri kullanan tek işletmedir. Ürünleri üretirken Kompozit teknolojilerinden faydalanırız.  A-Class yüzey tasarımı yaptıktan sonra A-class yüzey kalitesinden ürünlerin üretimini gerçekleştiriyoruz. 


5 DAKİKA'DA MONTAJ -500 KİLOGRAM TAŞIMA KAPASİTESİ


Araç üstü çadırlarda en çok merak edilen konuların başında gelir ,araçta herhangi bir delme ve çizilme işleme olmayacaktır. Resimde görüldüğü gibi ara arkı demiş olduğumuz her aracın kendine özel üretilen parçalarına montaj yapılır bu ara atkılar aracın şasesi ile bağlantılı olur kuvvetler 4 birime ayrılmaktadır. Böylelikle araç üstü çadır toplamda 500 kilograma kadar kapasitede kullanmak mümkündür. 


UZMAN EKİP-PROFESYONEL PATENTLİ ÜRETİM! 

Her parçası özel eğitim almış uzman kadro tarafından imal ediliyor . Tasarım teknolojilerinden ,kompozit ,kaynak, tekstil işlemleri ve montaj sürecine kadar titizlikle ürünler üretilmekte. Türkiye ye ve Dünya'ya ihracat yapan bir marka olarak ürünlerimiz kalite gereği patentlidir. Kullanılan her sistem Mekik Motors Ar-Ge merkezi içerisinde test işlemleri yapılmış ve belgelendirilmiştir. HER HAYAL KÜÇÜK ADIMLARLA BAŞLAR ! 

Mekik Motors Kurucusu Eyüp Ateş  markamızı 2016 yılında hedeflerini 30.000 yakın kişiye aktarmıştır. Küçük bir hayalle başlayan ve emekleme sürecinden önce otomotive ilgi başlamıştır . Süre gelen zaman diliminde teknik mühendislik eğitimini tamamlayıp Mekik Motors Markası kurulmuştur. 4X4 Ekipmanları Kamp Ekipmanları ve Karavan İmalatı üzerine yoğunlaşan markamız ülkemizde ve dünyada sayılı markalar arasına girmek için çalışmalarına devam edecektir. Eyüp Ateş 04.04.2017 YOL BOYUNCA KAMP HEYECANI 

Yol boyunca kamp yapmak istediğiniz uygun bölgelerde durabilir ve rahat bir şekilde konaklayabilirsiniz.  Telefonunuzu şarj edebilir ,soğuktan korunabilirsiniz. 
KORUR ,GÜVENLİDİR. DAĞLIK ALANLARDA KULLANILABİLİR 

OTAK Araç üstü kamp çadırı ile dağlık bölgelerde kamp yapabilir ve bunları yaparken tüm haşerelerden kendinizi koruyabilirsiniz. Dağlarda otel bulunmadığına göre tam tatil vazgeçilmez olurken OTAK ürünü ihtiyacınızı karşılayacaktır. Ürünü kullanan kullanıcılarımız Sosyal Medya Hesaplarından  #MekikMotors etiketi ile yorum yapmaktadır .Mutlaka bunları okuyup değerlendirip ürünümüzü tercih edebilirsiniz.Ürün memnuniyeti ile ürünler tercih edilmektedir. Türkiye'nin ''EN İYİ''  4x4 ekipmanları üreticisi olarak ürünü değerlendirip merak ettiğiniz ve sipariş ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

SU GEÇİRMEZ !

 Özel Testlere tabi tutulmuş kumaş bir çok yetkinliğe sahiptir. Araç Üstü kamp çadırlarında dikkat edilmesi gereken durum su geçirmemesidir. OTAK ürünü rüzgar geçirmez yapıdadır. Fakat 3 kişinin kullanımı için yapılmış olan çadırda karbondioksit salınımının çadır ortamından dışarı atılması gerekmektedir . Kumaş içerden dışarıya hava geçissi sağlar fakat dışardan içeriye geçirmez. 


SATIŞ NOKTALARI VE TESLİMAT 


SATIŞ NOKTASI TESLİMAT SÜRESİ İŞLEM YERİ 
Mekik Motors Online Satış 10 İş Günü 

Online Taksitli Satış

Atölye'de Yerinde Sipariş 20 İş Günü Whatsapp  +90 535 237 58 21 
Ulusal E-Ticaret Siteleri Siteye Göre Değişebilir 5-20 Gün N11-Sahibinden-Ebay 
Mekik Motors Bayiler Stok Durumu Belirlenmeli Haziran 15 Sonrası Sık Sorulanlar 

 ►Ürünler Türkiye'de mi üretiliyor ?

Evet. Ürünler Mekik Motors Atölyesinde . İstanbul'da üretilmektedir. 

 ►Ürünler %100 YERLİ üretim midir?

Evet. Araç Üstü çadır üretimimiz ve diğer üretimlerimiz %100 yerlidir. 

►Ürünün kargosu mümkün müdür?

Evet. Başta Türkiye ve tüm Dünya ya Mekik Ürünlerini kargolamaya hazırız .

►Fiyatlar Standart mıdır?

Evet Sitede bulunan fiyatlar standartdır .Fakat bayilerimiz müşterilerimize bu konuda yardımcı olmaktadır. 

►Ürün İadesi Mümkün müdür ?

OTAK Araç üstü kamp çadırı  ürünleri  özel üretim olduğundan dolayı ürün iadesi mümkün değildir. Diğer ürünlerimizde geri iade bulunmaktadır. 

►Kumaşlarda Hava geçişi mümkün mü?

OTAK Araç üstü kamp Evet .Kumaşlar nefes alış verisi için hava geçirmelidir. Gece kampında çadırın fermuarları kapalı olduğundan  ve uygununun rahat olması nedeni ile kumaşlarda hava geçişi istenilen değerlerde olmalıdır . 

►Ürünü hangi hava şartlarında kullanmak mümkün ?

OTAK Araç üstü kamp çadırı 4 mevsim kullanıcılara özel üretilmektedir. -30 Derece soğuklukta ve +70 derece iklim şartlarına uygun olarak üretilmiştir. Bu değerler test odalarında belirlenmiştir. 

►Kabuk Parça Malzemesi Nedir?

OTAK Araç üstü kamp çadırı alt ve üst parçalar İnfizyon teknojojisi ile üretilmiştir . Cam elyaf ve reçine takviyeli olarak imal edilmiştir. 

►Ürünün kumaşları mevsimler uygun mu ?

OTAK ürünü 4 mevsim iklim şartlarına uygun olarak kullanılması için su, rüzgar ve çamur geçirmeyen kumaşlar tercih edilmiştir. Güneşten dolayı kumaşın rengi solmaz ve renk değiştirmez .Kumaş alev almaz ve yanmama seviyesi bulunmaktadır. 

►Rahat Uyku İmkanı bulunuyor mu ? 

OTAK Araç üstü kamp Ürettiğimiz ürünün içinde bulunan sünger rahat dinlenmenizi sağlayacaktır . 28 Dansite yoğunlukta üretilen sünger kullanılmıştır .Alt tabanda bulunan su bazlı 15 mm kontra ile ve yalıtım malzemeleri ile rahat uyumanızı sağlamaktadır . 

►Daha fazla Sık Sorulan Sorular için ?

 Whatsapp Üzerinden +90 535 237 58 21' e yazabilirsiniz. 

►Ödeme nasıl yapılmaktadır ?

Web sitemizden paypal üzerinden peşin veya taksitlendirme yaparak ürünleri satın alabilirsiniz. Bayilerimizde ise bayilerin belirlediği ödeme şekilleri ile Mekik Motors kullanıcısına kolaylık sağlamaktayız .

►Mekik Motors'un üretmiş olduğu OTAK Ürünlerini nerede bulabilirim ?

Mekik Motors Dünya geneli tüm bayileri aşağıdaki haritada bulunmaktadır. İletişim bilgileri ile birlikte ürünleri temin edebilirsiniz. Veya Mekik Motors Ana fabrikadan ürün siparişi verebilirsiniz.