0

SSS

Sık Sorulanlar

►Ürünler %100 YERLİ üretim midir?

Evet. Mekik Motors Türk Markasıdır . Ürünler Türkiye'de üretilmektedir. Sadece Mekik Motors Markalı ürünlerin satışını yapmaktadır. 

►Ürünler Endüstriyel Tasarım özgünlüğü nedir ? 

Mekik Motors ürettiği tüm ürünlerin Ar-Ge ve tasarım çalışmalarını bünyesinde yapmaktadır . Ürünlerin tasarımları uluslar arası tescillidir. Bünyemizde bulunan Endüstriyel Tasarım Ekibi ile çalışmalarımızı yapmaktayız. Türkiye'de bulunan sayılı endüstriyel tasarım ortamlarından birine sahibiz . İncelemek için : Tıklayınız 

►Ürünlerin Mühendislik hesapmaları yapılıyor mu ? 

Evet. Sektöründe Türkiye'de tek olarak ürünlerinin bilgisayar ortamında tasarlar ve her ürün için farklı niteliklerde mühendislik hesaplamaları yapmaktadır. Bunlardan bazıları malzeme seçimi ,dayanım değeri , mukavemet hesaplamalar gibi değerler göz önünde bulundurulmaktadır

►Ürünler Ne şartlarda üretiliyor ? 

itemi. Ürünler bilgisayarlı makineler ve üniversal makinelerde üretilmektedir. Her ürün için uygulama yapılacak makineler mevcuttur .Bu bağlamda ürünleri eksiksiz olarak üretim sürecini gerçekleştiriyoruz. 

►Marka'nın Kurucusu Kimdir ? 

Mekik Motors Eyüp Ateş tarafından 2014  yılında ilk hazırlıklarına başlamıştır. Bir çok milli proje ardından Amerika'da 544 proje arasından çalışması 4. olmuştur .2015-2016 yılının en iyi projesi olarak Dassault tarafından ödüllendirilmiş .Türkiye'de ismi duyulmuş biridir. Otomotiv Mühendisliği eğitimi tamamlamıştır. 

►Marka'nın Devlet Desteği var mıdır ? 

Mekik Motors Devlet desteklerine başvurmuş fakat istediği sonucu alamamıştır .Kurucumuz Eyüp Ateş 'in öz sermayesi ile kurulmuş bir markadır. 

►Mekik Motors Bayilik Veriyor mu ? 

Mekik Türkiye genelinde 4x4 ekipmanları satışı yapan vergi numarası bulanan ve bölgenin en iyi ticari firmaları arasında gösterilen işletmelerle çalışmaktadır .Bayi olmak için bunlar gereklidir. Bunları tamamlayan firmalar ile çalışmaktadır .Uygun işletmelere bayilik vermektedir. 

►Ürünlerin Garantisi bulunuyor mu ?

Mekik ürünlerin üreticisi olduğu tüm ürünlerin teknik servis işçiliği konusundan ürün türüne göre garanti vermektedir. 

►Kişiye Özel Üretim Mevcut mudur ?

Evet ürün listemizde olmayan projelerin veya geliştirilmesi gereken projelerle ilgili özel üretim çalışmaları yapmaktadır . 

►Kargom ne zaman elimde olur ? 

Evet ürün liste Sipariş verdiğiniz ürünü belirlenen gün içerisinde fabrikamızdan sizlere gönderiyoruz .Kargonuz nerede sorgulamak için  Tıklayınız

►İstanbul Fabrikanızdan başka ürünlerinizi nerede bulabilirim ? 

Tüm Türkiye'ye Mekik Motors ürünlerini yakından görmeniz için elimizden geleni yapıyoruz .Bayilerimizi incelemek için Tıklayınız

►Ürünlerin Ödeme işlemleri nasıl yapılmaktadır ?

Taksitlendirme ve Peşin Ödeme işlemlerimiz mevcut bu süre zarfından Sitemizde Sol bölümde kurulu alanda fiyatları bulunan ürünleri  ödeme seçenekleri ile sipariş verebilirsiniz. 

►Mekik Motors Yurt Dışı Ortakları bulunuyor mu ?

Mekik Motors sadece Türkiye sermayeli bir markadır. Yurt dışı bayilerimiz sermayeleri kendi öz sermayesi olarak işlem yapmaktadır.

►E-Ticaret İnternetten Ödeme işleminiz ne kadar güvenli ? 

İstemiş olduğunuz ürünü internetten ödeme işlemi yapmak isteyen müşterlerimiz için Uluslararası koruma sistemi 256 Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır. Bu nedir diye soranlar Tıklayınız

►Ürünleriniz Hangi E-Ticaret Sitelerinde Satışı olmaktadır ?

Türkiye'de Sahibinden.com , Hepsiburada.com , N11.com mağazalarımız  Türkiye'de , yurt dışında E-Bay , Amazon ve Alibaba'da ürünlerimizin satışı yapılmaktadır. 

►Şirket bilgilerinize nasıl ulaşabilirim ? 

Web sitemizin alt bölümünde bulunan Şirket İşletme bilgilerimiz bölümünden Mekik Motors İle ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. 

►Bazı ürünleri neden Özelden Fiyat Teklifi veriyorsunuz ?

Web sitemizde ürünlerimizin fiyatları standarttır . Fakat bazı ürünlerimiz özellikleri müşterimizin isteklerine göre belirleniyor bunun birebir müşterilerimizin dinlenmesi gerektiğini düşünüyoruz . Bu soru anlamında farklı bir fiyatlandırma politakası bulunmamaktadır. 

►Acil bir durumda İlk Teknik Desteğiniz nasıl olmaktadır?

Whatsapp üzerinden +90 535 237 58 21 numaralı telefonumuza yazabilirsiniz. En kısa sürede teknik destek için sizinle iletişime geçilmek için işlemlere başlanacaktır.